ETKİNLİKLER
Davet

EPOS 7 DERNEĞİ YILBAŞI YEMEĞİNDE BULUŞTU

EPOS 7 Derneği, yeni yıl öncesi Serafina Kanyon’da iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin buluştuğu renkli bir davet düzenledi. Dernek Başkanı Zafer Kozanoğlu, Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Aslı Şen, Berna Çebi, Beste Yurttaş, Özgür Doğa Keleş, Berrin Zorlu başta olmak üzere Revna Demirören, Sema Cıngıllıoğlu, Emine Sabancı Kamışlı, Zeynep Temelli, Işıl Reçber, Emel Ayaydın, Aylin Hoşzeban Erdur, Yıldız Öz Samaha, Yonca Gürol ve Serpil Sarıkatipoğlu gibi cemiyetin tanınmış birçok ismi yer aldı.
 EPOS 7 Derneği’nin yılbaşı yemeği için Serafina Kanyon’un tüm masalarını özenle hazırlayan ve süsleyen Aslı Şen’in özel olarak hazırlattığı menü davet sofralarında misafirlere sunuldu. Etkinlikte keyifli saatler geçiren konuklara teşekkür konuşması yapan Zafer Kozanoğlu, “EPOS 7 ailesi olarak kuruluşumuzun sekizinci yılına gireceğimiz 2020 yılında da kültürel mirasımız gibi çok eskilere dayanan sanatımızın hak ettiği değeri görebilmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bu güzel akşamda bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.” dedi.
Konferans

EPOS 7 DERNEĞİ’NDEN KÜRŞAT BAŞAR’LA ROMAN TADINDA ANLATI

EPOS 7 DERNEĞİ’NDEN KÜRŞAT BAŞAR’LA ROMAN TADINDA ANLATI
EPOS 7 Derneği üyeleri, ünlü yazar ve müzisyen Kürşat Başar’ın yeni kitabı
“Aklımda Hep Sen”in tanıtımında bir araya geldi. Epos 7 Derneği Başkanı Zafer
Kozanoğlu Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Beste Yurttaş,
Berrin Zorlu, Aslı Şen’in yanı sıra Fatoş Mildon, Buket Taşdelen, Berrin Okçu, Sibel
Kerimoğlu, Serap Tibuk, Hande Sezer Pekçan gibi birçok tanınmış isim yer aldı.
Eserleriyle esin kaynağı olan Kürşat Başar, kendine has üslubuyla gerçek aşkın
hikayesinin anlatıldığı “Aklımda Hep Sen” isimli son kitabının tanıtımında konferans
tadında bir söyleşi gerçekleştirdi. Soru cevap seklinde devam eden etkinlikte konuklar
Kürşat Başar’a kitabı ve yazarlığıyla alakalı birçok soru sordu. Fairmont Otel’de
gerçekleşen EPOS 7’nin ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşide iş, sanat ve cemiyet
dünyasından birçok isim yer aldı.
Zafer Kozanoğlu’ndan teşekkür plaketi
Misafirler tarafından ilgiyle izlenen konferansta, Epos 7 Derneği Başkanı Zafer
Kozanoğlu Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Beste Yurttaş,
Berrin Zorlu, Aslı Şen’in yanı sıra Fatoş Mildon, Buket Taşdelen, Berrin Okçu, Sibel
Kerimoğlu, Mine Aksu, Yıldız Öz Samaha, Aylin Hoşzeban, Serpil Sarıkatipoğlu,
Bilge Alemdar, Serap Tibuk, Jülide Önengüt, Hande Sezer Pekçan ve Mina
Karagülle gibi birçok tanınmış isim yer aldı. Ünlü yazar, söyleşinin sonunda konukların
kitaplarını imzaladı. Zafer Kozanoğlu, değerli katkılarından dolayı Kürşat Başar’a teşekkür
plaketi sundu.
Sergi

SANAT VE TASARIM GÜNLERİ ÖMÜR TOKGÖZ

Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Epos7 Derneği'nin bir arada başlattığı “Sanat ve Tasarım Günleri” yeni sergilerle devam ediyor. Yeni serginin sanatçısı Ömür Tokgöz için porselen malzemenin kırılganlığı ve şeffaflığını ön plana alarak yaptığı işlerinin ana malzemesi ve kendini ifade etmesinde önemli bir malzeme . Sanatçının porselen ile yolculuğu ona sınırlar ötesinden birçok ödül getirse de sınır tanımayan arayışlarına eserlerinde devam ediyor. Sergiyi ziyaret eden cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Demet Sabancı Çetindoğan, Berna Çebi, Zafer Kozanoğlu gibi birçok sanatsever isim eserleri yakından inceleyerek sanatçıya destek verdi. 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında açık kalacak serginin satış gelirinin bir bölümü Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Epos7 Derneği’nin etkinliklerine katkı sağlamak amacıyla bağışlanacak.
Gezi

EPOS 7'DEN ISPARTA'YA KÜLTÜREL GEZİ

Kültürel ve sanatsal alanda bilinçlenmeyi sağlayan etkinlikler düzenleyen EPOS 7 Derneği’nin bu yılki rotalarından biri de Isparta ve Burdur oldu. Dernek Başkanı Zafer Kozanoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen geziye, Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu üyeleri Beste Yurttaş, Aslı Şen ve dernek üyeleri Fatoş Mildon, Petek Geçgören, Esra Erandan, Neylan Vardar, Nil Özbek’in yanı sıra Revna Demirören, Zeynep Temelli, Yonca Yapar, Arzu Savgı, Yonca Gürol, Deniz Ayaydın gibi cemiyetin tanınmış isimleri katıldı.
  Geziye katılan misafirler 3 gün boyunca Isparta’nın kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatsı yakaladı. Aşkların ve imparatorların şehri olarak bilinen Burdur’daki Sagalassos Antik Kenti’ni ziyaret eden katılımcılar, Isparta’nın doğa harikası Eğridir Gölü’nü de gezdi. Sonrasında toprak ve gül kokuları harmanı eşliğinde gül hasadını deneyimleyen misafirler keyifli anlar yaşadı. 
 
Davet

EPOS 7’ DERNEĞİ’NDEN İFTAR DAVETİ

EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı’nın ev sahipliğinde düzenlenen davete Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Hayati Ocakbaşı’nda düzenlenen iftar davetinden elde edilen gelir EPOS 7 Derneği’nin de destekçileri arasında bulunduğu Stratonikeia Antik Kenti’nde devam eden kazı çalışmaları için kullanılacak. İftar davetine iş ve cemiyet hayatından birçok isim katılarak birlikte iftar açtı.
Diğer

3.JAPON FESTİVALİ

3. Japon Sanat Festivali çok sayıda sanatseverin katılımı ile UNIQ Hall’da açıldı. Festivale desteklerimizden dolayı Japon konsolosu Epos7 Derneği’ne teşekkür plaketi verdi. Epos7 Derneği adına plaketi başkan yardımcımız Arzu Sabancı aldı. 
Sergi

SANAT VE TASARIM GÜNLERİ FIRAT NEZİROĞLU

EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisinin üçüncüsü St. Regis Otel’de düzenlendi.
EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisinin üçüncüsü gerçekleşti. St. Regis Otel’de düzenlenen sergide, dokuma sanatçısı Fırat Neziroğlu’nun eserleri sanatseverlerle buluştu. Sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği gece, EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ile Yaratıcı Çocuklar Derneği Başkanı Didem Çapa’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.
Sergi

SANAT VE TASARIM GÜNLERİ AYŞEN URFALIOĞLU

Kuruluşundan bu yana Türkiye’de kültür ve sanat başta olmak üzere, birçok farklı alanda ülkemizin değerlerine katkıda bulunan EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisinin ikincisi kapılarını açtı. St. Regis Otel’de düzenlenen sergide, sanatçı Ayşen Urfalıoğlu’nun resim ve heykelleri sanatseverlerle buluştu ve davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
Etkinlikte, EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu, Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu üyeleri Beste Yurttaş, Berna Çebi başta olmak üzere Demet Sabancı Çetindoğan-Cengiz Çetindoğan, İnci Aksoy, Didem Çapa, Aslıhan Abacı, Gülbin Gürel, Jülide Önengüt, Fatoş Mildon, Şule Argüder gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi. Eserlerin satış gelirinin bir kısmının EPOS7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne katkı sağlamak amacıyla bağışlanacağı sergi, 18 Nisan tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak.
Sergi

“TROYA’NIN ARDINDAN SERGİSİ”

Sanatın yeşermediği bir alanda tasarımın eksik kalacağına inanarak, sanata desteği misyon edinen EPOS 7 Derneği ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin iş birliği ile yürütülen “Troya’nın Ardından Sergisi” 4 Nisan’da kapılarını açıyor. 6 Mayıs tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan sergi, Darphane-i Amire’de sanatın ve tarihin enfes karmasını bir araya getiriyor. Troya’nın gizli hazinesini 21. yüzyıla taşıyan sergide 21 sanatçının, dünyanın en bilinen ve üzerinde en çok konuşulan antik kentlerinden Troya’yı yeniden yorumladığı eserlere yer veriliyor. 2018 yılının Troya Yılı olarak ilan edilmesi dolayısıyla birçok etkinliğe ve sergiye konu olan Troya Antik Kenti’nin izleri, “Troya’nın Ardından Sergisi” ile yeniden yaşatılıyor.
SANATÇILAR, TROYA İÇİN BİR ARAYA GELDİ
Prof. Dr Süleyman A. Belen danışmanlığında, Serkan Gedük ve Ayşe Balyemez’in küratörlüğünde gerçekleşecek olan Troya’nın Ardından Sergisi’nde; Ayça Uğur, Ayşe Balyemez, Ayşe Kurşuncu, Burcu Keskin, Burçin Öztunç Yıldırım, Birnur Derya Geylani, Gülfidan Özmen, Gizem Yükseler, Hasan Başkırkan, İrfan Aydın, N. Lerzan Özer, Mustafa Ağatekin, Metin Ertürk, Müjde Yücel Coşar, Önder Terzi, Pınar Güzelgün Hangün, İnayet Sevim Çizer, Sadettin Aygün, Yeşim Zümrüt, Zehra Çobanlı, Yasemin Yarol gibi isimlerin yapıtları yer alıyor.
TROYA’NIN HAZİNESİ, ÇAĞDAŞ BİR ÜSLUPLA SUNULUYOR
Anadolu topraklarında yoğrulmuş kırmızı çömlekçi çamurunun taşıdığı kültürel bellek, parlak Terra Sigillata astarına yansıyan görüntü ile günümüze tercüme edilirken, berrak beyaz renkteki porselen çamuru da Homeros destanının yalın bir anlatımını ve antik kentin mermer sütunlarının çağdaş bir temsilini sunuyor. Aynı topraktan kaynak bulan; fakat başka hikayeler anlatan seramik biçimler, geçmişten bugüne bir köprü kuruyor. Hikayeler, geçmişle bugünü farklı bakış açılarıyla yeniden kurgularken, seramik malzeme ile yaratılan çeşitlilik, bir yandan da aynılığı sürdürüyor. Eserlerde öne çıkan Tunç Çağı’nın siyahi rengi, seramiklerin demir kırmızısından siyaha varan tonları, Troya’nın mermer sütunlarının beyazı ve altın hazinelerin pırıltıları, sanatçıların çalışmalarında ortak bir dil birliği oluşturuyor.

Konferans

ROMAN TADINDA ANLATI

Kültür ve sanat bilincinin geliştirilmesi alanındaki faaliyetlerinden sıklıkla söz ettiren EPOS 7 Derneği üyeleri, Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun konferans tadında geçen söyleşisinin yanı sıra yeni kitabı “Camdaki Kız”ın tanıtımında bir araya geldi. Etkinliğe iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katılım gösterdi.
İstanbullu Gelin dizisine eserleriyle esin kaynağı olan Gülseren Budayıcıoğlu, “Kader Motifi” kitabının ve Anadolu insanının deneyimlerinin anlatıldığı yeni kitabı “Camdaki Kız”ın hikayesini misafirleriyle paylaştı. EPOS 7’nin ev sahipliğinde gerçekleşen konferansta kitaplarını tanıtan Budayıcıoğlu’na iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim eşlik etti.
Kadınların tarih boyunca süregelen başarılarından, kadersel olaylardan ve ilahi adaletten bahseden Gülseren Budayıcıoğlu, konuşmasının ardından konukların sorularını yanıtladı.
Zafer Kozanoğlu’ndan teşekkür plaketi
Misafirler tarafından ilgiyle izlenen konferansta, EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu başta olmak üzere; Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Berrin Zorlu, Berna Çebi, Özgür Doğa Keleş, Beste Yurttaş’ın yanı sıra Fatoş Mildon, Tuana Savgı Kaya, Meral Yazıcı, Işıl Reçber, Petek Geçgören, Neylan Vardar, Tülay Dölen, Hande Sezer Pekçan, Şirin Yalçın, Gizem Bingöl Uslu, Gülbin Gürel ve Aslıhan Abacı gibi birçok tanınmış isim yer aldı. Ünlü psikiyatrist ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu, konferansın sonunda konukların kitaplarını imzaladı. Zafer Kozanoğlu, değerli katkılarından dolayı Gülseren Budayıcıoğlu’na teşekkür plaketi sundu.

Davet

EPOS 7 DERNEĞİ’NDEN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL DAVET

EPOS 7 Derneği’nin katkılarıyla Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak ünlü mücevher markası Mimar tarafından tasarlanan koleksiyonun özgün ve mistik parçaları, Hotel Les Ottomans’da tanıtıldı. Stratonekeia Antik Kenti’nin güçlü kadın Tanrıçası Hekate ve antik figürlerinden ilhamla tasarlanan koleksiyonda benzersiz parçalar yer alıyor.
Bir kadına armağan edilmek için kurulan ve adını kadından alan Stratonikeia Antik Kenti, Mimar’ın benzersiz tasarımlarını süslüyor. EPOS 7 Derneği’nin, UNESCO Dünya Kültür Mirası’nın bir parçası olarak tanıtımına destek verdiği Stratonikeia Antik Kenti’nin efsanelere konu olan üç başlı kadın Tanrıçası Hekate, dünya kadınlarına ilham oluyor.
Stratonikeia’nın büyüsü mücevhere konu oldu
Stratonikeia’da yapılan kazılardan alınan ilhamla, üç başlı kadın Tanrıça Hekate’yi ve kentin dokusunu temsil eden figürlerler, Mimar koleksiyonunda yeniden hayat buluyor.
Davete yoğun ilgi
Davete EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu, Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı Yönetim Kurulu Üyeleri Aslı Şen, Beste Yurttaş, Berrin Zorlu, Berna Çebi’nin yanı sıra Buket Taşdelen, Aslıhan Abacı, Serpil Sarıkatipoğlu, Gülbin Gürel, Petek Geçgören, Elif İnci Aras, Oya Anlar Onat, Gizem Bingöl Uslu, Beyhan Bağış, Figen Kıral, Zeynep Germen, Berat Aşçıoğlu ve Işıl Reçber gibi birçok ünlü isim katıldı.

Konferans

EPOS 7 DERNEĞİ’NDEN HEYKEL SANATINA YOLCULUK

Sanata, tarihi değerlerimize ve kültürel miraslarımıza sunduğu desteklerle adından söz ettirmeye devam eden EPOS 7 Derneği, alanında uzman isimlerle birlikte anlamlı bir seminer programına imza attı.
Sanat bilincinin geliştirilmesi ve tarihi değerlerin korunması alanında faaliyet gösteren EPOS 7 Derneği, heykel sanatının derinliğinin ele alındığı etkinlikte sanat tutkunlarını bir araya getirdi. Prof. Nilüfer Ergin ve Ezgi Bakçay’ın sunumuyla gerçekleşen, Heykel Sanatına Bakmak Semineri, ünlü koleksiyoner Aida Bergsen’in tasarım alanında gerçekleşti.
Heykeller Hangi Dilden Konuşur? temasıyla başlayan etkinlikte, heykel sanatının incelikleri ve dünya uygarlıklarındaki önemi konuşuldu. EPOS 7 Derneği’nin katkıları ve Prof. Nilüfer Ergin ile Ezgi Bakçay’ın tarihsel sunumuyla gerçekleşen seminere; EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Berna Cebi katıldı.

Sergi

EPOS 7 DERNEĞİ’NDEN SANAT VE TASARIM GÜNLERİ SERGİSİ

EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğinde düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisinin tanıtıldığı etkinlik, ünlü isimleri St. Regis Otel’de bir araya getirdi.
Kuruluşundan bu yana Türkiye’de kültür ve sanat başta olmak üzere, birçok farklı alanda ülkemizin değerlerine katkıda bulunan EPOS 7 Derneği ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” sergisi kapılarını açtı. St. Regis Otel’de düzenlenen sergide, sanatçı Cem Sağbil’in 40 yıllık sanat hayatının farklı dönemlerini içeren eserleri sergilendi. Çoğu bronz döküm olup Antik Çağ’da uygulanan, kaybolan mum tekniği ile yapılan eserler, davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
Etkinlikte, EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Beste Yurttaş, Berrin Zorlu başta olmak üzere Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Fatoş Mildon, Esra Erandan, Gülbin Gürel, Müge Dorman, Seval Öz, Mina Karagülle ve Gizem Bingöl gibi isimler bir araya geldi. 
Konferans

EPOS 7 DERNEĞİ’NDEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL KUTLAMA

Tarihi değerlerimize, kültüre ve sanatın gelişimine sunduğu desteklerle adından söz ettiren EPOS 7 Derneği’nin üyeleri, River Plaza Samsung İnovasyon Merkezi’nde gerekleşen 14 Şubat Sevgililer Günü özel etkinliğinde bir araya geldi.
EPOS 7 Derneği, “sevgi” dolu bir etkinliğe imza attı. Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen program, River Plaza Samsung İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşti. Didem Çapa’nın anlamlı sunumuyla gerçekleşen etkinliğe, sanat ve cemiyet dünyasından önemli isimler katıldı.
YUNAN MİTOLOJİSİNDEN GÜNÜMÜZE AŞK
Tarih bilincini geliştirmek, kültürel emanetleri korumak ve kültürler arası etkileşimi sağlamak bilinciyle gerçekleştirdiği çalışmalarla adından söz ettiren EPOS 7 Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen program, Ekin Naz Kaptan’ın konser dinletisi ile başladı. Epos 7 Derneği üyesi Didem Çapa’nın “Yunan Mitololojisi’nde Aşk” konulu sunumuyla devam eden etkinlik, katılımcılardan büyük ilgi gördü.
Sanat ve tarih konularındaki çalışmalarıyla ülkemize önemli katkılarda bulunan isimleri aynı çatı altında buluşturan seminere; EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve yönetim kurulu üyesi Beste Yurttaş'ın yanı sıra Berna Cebi, Fatoş Mildon, Tülay Dölen gibi pek çok isim katıldı.

Gezi

EPOS 7 DERNEĞİ KARS’IN TARİHİNİ KEŞFETTİ

Ünlü isimler, EPOS 7 Derneği yararına düzenlenen Kars gezisine katıldı. Kültürel emanetleri koruyan ve kültür – sanat bilincinin geliştirilmesini destekleme faaliyetleriyle tanınan EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Şen başta olmak üzere; İpek Varol, Berna Ülger, Serpil Sarıkatipoğlu, Özge Argüder, Gülbin Gürel, Nihal Yöneyman, Sibel Kerimoğlu, Mesude Özbek, Mina Hatipoğlu, Mina Karagülle, Sinem Arslan gibi birçok ünlü isim gezide yer aldı.
Gezide buzlar altındaki Çıldır Gölü’nde kızaklarla gezen katılımcılar, Kars Müzesi’ni ve son olarak da antik kent Ani Harabeleri’ni gezdi. Kars’ın Ermenistan sınırında bulunan Ani’de yapılan ilk cami, kervansaray ve muhteşem vadi katılımcıları büyüledi. Gündüz kültürel gezi yapan ünlüler, akşam yemeğinde ise geleneksel Kafkas ekibinin özel gösterisiyle keyifli dakikalar geçirdi.
Geziye katılan tüm misafirler, EPOS 7 Derneği’nin yeni projesi olan ve büyük ilgi gören tarih, sanat ve yaşam dergisine yıllık abone olarak desteklerini sundu.

Davet

EPOS 7 SANAT TARİH VE YAŞAM DERGİSİNE TAM NOT

Kültür, sanat ve yaşam dergisi EPOS 7'nin lansmanı St. Regis Otel Spago Restaurant'ta gerçekleşti. Dernek Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen geceye; yönetim kurulu üyeleri Özgür Doğa Keleş, Berrin Zorlu, Berna Çebi ve Beste Yurttaş’ın yanı sıra Ömer Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Fatoş-Mert Mildon, Tuğana-Burak Kaya, Gizem-Umut Uslu, Hakan Helvacıoğlu, Ahmet Nur Çebi, Berna Ülger, Meral Yazıcı, Didem Çapa, Nesligül Aksoy, Gökhan-Tuğçe Çetinsaya, Yeşim Manav, Arzu-Ergun Savgı, Tülay-İbrahim Dölen, Güneri Civaoğlu, Jülide Berkmen gibi sanat, iş ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı. 
Copyright ©2015 - Epos7.org Tüm hakları saklıdır.